Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent angolul a "rockless...

Mit jelent angolul a "rockless" és a "rackless" szó? Már ha létezik egyáltalán ilyen.

Figyelt kérdés
egy pólón láttam ezt a feliratot, de nem tudom eldönteni h "o" vagy "a" betű van e a feliratban.
2012. jún. 27. 15:12
 1/5 anonim válasza:
rockless-ről még nem hallottam,de a rackless ha be írod egy fordítóba akkor fogasléc nélkülit jelent.
2012. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vree ***** válasza:

Ha jól sejtem a "rackless" a laposmellű szinonimája, nem tudom kiírna-e valaki ilyesmit magára de mint humor nem elképzelhetetlen. Ha valakinek jó sütőrácsa (rack) van az azt jelenti hogy bögyben megáldotta a jó isten.


De én is inkább egy sima rockless-re (rock mint a zeneműfaj, -less=nélküli) tippelek, ezt jobban el tudom képzelni egy fiatalon egy pólón.

2012. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyiknek sincs értelme, szerintem azt láthattad, hogy "reckless", ami vakmerőt, gondatlant jelent.
2012. jún. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vree ***** válasza:
^látod eszembe se jutott, pedig tényleg a leglogikusabb lehetőség: uraim, megvan a győztesünk.
2012. jún. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, a reckless-re én is gondoltam, de nagyon nem hasonlított "e" betűre, ezért kérdeztem inkább meg. De köszönöm szépen a segítséget! :)
2012. jún. 29. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!