Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a jobb spanyol nyelvkönyv?

Melyik a jobb spanyol nyelvkönyv?

Figyelt kérdés

Magamban szeretnék spanyolul tanulni, és keresem a legjobb tankönyvet hozzá.

- Pons

- Relaxa Villám

- Tanuljunk könnyen, gyorsan spanyolul

- Kreatív spanyol (azt olvastam valahol, hogy ez tele van hibával)

- Rendszeres spanyol leíró

- Elo spanyol nyelvtan

- Esetleg valami más?



2012. jún. 29. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is magamtól tanulok spanyolt, én az Espanol sin fronteras- könyveket vettem meg, mindhármat.

Nagyon jók szerintem, logikusan vannak felépítve. Igaz, hogy csak spanyolul magyaráznak, de ez nem okozott gondot, szerintem neked se fog. (Elég egyértelmű minden, magyarázat nélkül is az elején, a végére meg már úgyis belejössz annyira, hogy megértsd, amit ír.)


De mondjuk én a tankönyveket inkább csak érdekességnek olvasgattam, és általában nem tankönyv szerint haladtam.

2012. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kreatív spanyolt ugyan nem ismerem, de a németje nagyon rossz. Tényleg tele van hibával, és a tematikája is pocsék, arról nem beszélve, hogy 2000-ben volt egy helyesírási reform, és nem követi.


A Pons szerintem nagyon jó.

2012. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Pons nagyon jó.
2012. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én ezek közül a könnyen gyorsan spanyolult ismerem .

Az szerintem elég jó, könnyen feldolgozható.

A ponsok nekem nem nagyon tetszenek.

2012. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én most az egyik Pons-szal és a Király Rudolf könyvvel próbálkozom.

2012. júl. 3. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!