Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolosok! Ti miért kezdtetek...

Angolosok! Ti miért kezdtetek el angolt tanulni? Miért jó, mire jó az angol?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azért mert suliban vagy angol vagy német volt a lehetőség, és a szüleim tudtak segíteni az angolban. Hogy mire jó? Mivel világnyelv, gyakorlatilag bárhova mész meg tudod magad vele értetni.
2012. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Suliban kezdtük tanulni, de semerre nem haladtunk vele, úgyhogy aztán egyedül tanultam.


Imádom a nyelveket, és az angol is meg a német is kifejezetten hasznosak, a munkámhoz is kellenek.

Most spanyolt tanulok, az is nagyon jól jön majd, remélem. :)

2012. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én műszerész vagyok és informatikát tanulok, és mindkettő szakirodalmához elengedhetetlen. Amúgy rengeteg helyen használható külföldön. Ja, és persze az internetnek szinte alapnyelve.
2012. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 webnyelv ***** válasza:

Még mikor általános iskolás voltam, az orosz nyelvet tanultuk ott, amit már mindenki nagyon utált. Divat volt angolul tanulni, ezért kezdtem el. Aztán gimiben más nyelvet kellett tanulni, de én azért magánúton folytattam az angolt is.


Az angol az nagyon sok mindenre jó, nagyon sokan tudnak angolul világszerte, nagyon sok emberrel lehet így kommunikálni. Az informatika, műszaki tudományok nyelve is. Hadd ne soroljam.

2012. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!