Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnám ezt a készséget...

Hogyan tudnám ezt a készséget fejleszteni?

Figyelt kérdés
A f@sz ki van már a magnóhallgatással. Már voltam nyelvvizsgán, megbuktam a magnón. Rengeteget néztem idegen nyelvű műsorokat, gyakoroltam itthon. De most is...elkezdtem hogy gyakorolom, és a fenéért nem értem meg a dolgot, és nem tudom mi a helyes megoldás. Kezdem feladni...nem tudom mit csináljak.. Megint fizessek be a "totó"-ra?? :/ El vagyok keseredve...Segítsetek.:((
2012. jún. 30. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz filmet az a legjobb, DE angol felirattal. Így sokkal könnyebb lesz.
2012. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig csak a gyakorlás segít. Esetleg az, hogy konkrétan a vizsgafeladatot gyakorlod. Milyen típusú nyelvvizsga volt? Van ahol kifejezetten az elharapott szavakra kérdeznek rá, vagy szándékosan van a szalagon háttérzaj. Én ilyenen voltam spanyolon, semmit nem értettem belőle, de szerencsére feleletválasztós teszt volt, így átmentem. Ha kérdésekre kellett volna magamtól válaszolni, akkor tuti nem sikerül.

Vagy egy olyan nyelvvizsgára fizess be, ahol összesítik a pontokat, és ha egy kicsit lemaradsz a magnóval, akkor még a többivel javíthatsz.

2012. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Német a vizsganyelvem. :/
2012. jún. 30. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!