Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megy idén valaki SpeakOut...

Megy idén valaki SpeakOut táborba (2012. július7. -14. )?

Figyelt kérdés
Elvileg egy barátnőm jönne velem,de nem biztos, hogy tudna jönni. Viszonylag könnyen barátkozok, de parázok is, örülnék ha vkivel így a tábor előtt meg tudnék ismerkedni.

2012. júl. 3. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam erről. Vannak feltételek?? Hol laksz? Lehet érdekelne :)
2012. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a tábor Keszthelyen lesz. De jelentkezni már nem lehet://
2012. júl. 5. 12:56
 3/8 A kérdező kommentje:
15-22 év közöttiek mehetnek. de én 14 vagyok és még beleegyeztek:)
2012. júl. 5. 12:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Elmentél végül? :D Én ott voltam, ma jöttem haza és szuper buli volt. :D Bár én második héten voltam
2012. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, elmentem és nagyon jó volt, szerintem jövőre is megyek:))
2012. júl. 21. 07:55
 6/8 anonim válasza:

Én szeretnék menni idén :)

Tényleg olyan jó ez a tábor, mint amilyennek mondják? Milyen volt a hangulat meg a társaság? És mennyire kell jól tudni angolul? Köszi a segítséget.

2013. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szia:) bocsii hogy csak most írok! igen, szerintem nagyon jó volt, annyira nem kell hogy hűdejól tudj, de nem árt ha vmi alap szinten tudsz, mert vannak délutánok amikor amcsi diákokkal vagy és beszélgettek 5fős csoportokban és azért jó ha hozzá tudsz szólni a témához!! :)
2013. márc. 9. 17:59
 8/8 anonim válasza:
Köszi a segítséget! :) Szerintem idén elmegyek
2013. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!