Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Szent Johanna gimi-t olvasom...

A Szent Johanna gimi-t olvasom Leiner Laurától, néhány név és szó kiejtésével nem vagyok tisztában. Hogy kell kiejteni ezeket: Wo W, Jacques Chatelain, Cortez, Monsieur, Alphonse Durand?

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Vov, Zsák Csátlejn(ezt a talin mondta a Laura főszerkesztője),Kortez,passz,Alfonz Durand vagy Duran.Én is most olvasom már többedszerre:) Imádom:) S hamarosan jön a 7.:)
2012. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is nagyon szeretem, köszi :) 
2012. júl. 8. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Monsieur = Möszjő/Mösziő
2012. júl. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha ezek francia nevek, akkor Jacques Chatelain = Zsák Sátlen, Cortez = Korté (bár lehet Kortez is, ha spanyolosan ejtik) és Alphonse Durand = Álfonsz Düran. Az akármi főszerkesztője rosszul mondta.
2012. júl. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bobi1999 válasza:
37%
szerintem az akármijen főszerkesztő jól monta!!én viszont és a sajátvéleményem szerint zsék ketlájnak ejtem!
2012. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

vov (vörd of várcráft)

Zsák Csátln

Kortez

monzsúr

Alfonz Dührand

2012. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
[link] itt egy oldal, én általában ezen nézem meg a Kinga-féle idegen szavakat:) és ha pl. a google fordítóba beírod (francia-magyar) akkor ott meghallgathatod a kiejtést :)
2012. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!