Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc német. Ez a módszer bejöhet?

Telc német. Ez a módszer bejöhet?

Figyelt kérdés

Szóval.

A magnóhallgatás borzasztóan megy, rengeteget gyakorlok, a többi feladattól is elveszi az időmet. De semmi javulás..az idő bezzeg szorít.

Ugye 20 állítás mellé kell igazat, vagy hamisat ikszelni. 60% már nagyon jó, siker, de 40% alatt nem szabad teljesíteni, mert akkor bukta van. Azaz 8 kérdésre JÓ választ kell adnom.

Na mármost. Sajnos a 40%-ot célzom meg. Ha mindennhova csak igazat, vagy csak hamisat írok, az bejöhet? El lehet érni vele 40%-ot?:S


Nem kell kötekedni, sajnos, tudom, hogy ez elég gáz.:((

Higyjétek el..tévét nézek, hallgatok, filmeket. Volt amikor egy egész nap csak német tévét néztem. Már unom, hogy nincs javulás..az a 40% legyen meg.:(


2012. júl. 19. 19:12
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

A sablonok saját kútfőből jöttek, nem felkészítőkönyvekből lett koppintva.:) Remélem így nem annyira gáz. Pl. panaszlevélnél "mindig" van pénzvisszakövetelés. Az már itt van a fejemben, és nem lehet kötekedés, hogy na most az sablon-e vagy nem.:)Remélem...:D

Mi?? 3 prezentáció? Én egyet csináltam. Azaz kettőt. Mert könyvről beszélek, de az jó filmnek is.

2012. júl. 22. 08:49
 22/25 anonim ***** válasza:

A telc legújabb tájékoztatása szerint előfordulhat, hogy a megadott öt témából néhányat kicserélnek másik hárommal.

Azt persze nem tudni, hogy épp mikor dobják be azt a plussz hármat.

2012. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

ÚrIsten...Mi?? Nem hallottam...

Ne idegesítsetek.:( :S

Azért a filmet, vagy a könyvet csak meghagyják...

Kisebb idegbaj tört rám.:S :D:D

2012. júl. 22. 18:39
 24/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én most augusztusba még nem megyek majd a következőre szeretnék... Addig is nagyon örülnék a tanácsoknak, tippeknek, milyen könyvből készüljek?... stb.

Ja és ha már túl vagytok rajta leírnátok a tapasztalatokat?

Előre is köszi!


Szurkolok nektek!! Hajrá!! :)

2012. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Sikerült az írásbelim.:D Szóbelin megbuktam.:/ Októberben ismét megyek.:)
2012. szept. 16. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!