Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németet érdemes egyedül...

Németet érdemes egyedül elkezdeni tanulni?

Figyelt kérdés
Ha igen, ajánlanátok könyveket? (Amiben a magyarázat magyarul van, illetve a gyakorlatok megoldása is megvan)
2012. júl. 23. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
bármilyen nyelvet érdemes
2012. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyedül bármilyen nyelvet? ezzel vitatkoznék
2012. júl. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is elkezdtem egyedül németet tanulni. Bár én vmilyen szinten már régebben is tanultam... Szerintem érdemes, nyelveket mindig érdemes tanulni, de tény, hogy tanárral hatékonyabb és talán gyorsabb, könnyebb is. Én Maklári Tamás- Német nyelvtani abc című könyvéből tanulok, valamint szedtem le szószedeteket, szavakat az internetről. Közben gyűjtögetek, hogy szeptembertől magántanárhoz is eljárhassak. Sok sikert neked!
2012. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!