Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskolát javasolnát...

Melyik nyelviskolát javasolnátok francia nyelvtanulás céljából?

Figyelt kérdés
Esetleg elképzelhetőnek tartjátok, hogy egy tanfolyam elvégzése után önszorgalomból hozzam magam fel középszintig (csináltam már ilyet angolból, a francia mennyivel nehezebb?)
2012. júl. 23. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Franciát egyedül, tanár, vagy a nyelvet jól ismerő segítsége nélkül nem nagyon szabad tanulni, mert ha egyszer rosszul rögzül bármi is a kiejtésben, azt nagyon nehéz utána kijavítani. Nekem idén napi 2-3 franciaórám volt, rendes tanárral, és így is sokan voltak, akik a kiejtésben még mindig hibáznak. Angol nyelvtudással azért nehéz, mert van jó néhány szó, ami hasonlít leírva, viszont kiejtve teljesen más, de ez foredítva is így van.

Nyelviskolát sajnos nem tudok ajánlani, de ha jól tudom, a Francia Intézetnek is van ilyen része, ahol oktatnak.

2012. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!