Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskolában érdemes...

Melyik nyelviskolában érdemes japán tanfolyamra járni Budapesten?

Figyelt kérdés
Most kezdem a Műegyetemen a tanulmányaimat, és utána szeretnék egy 2 éves japán ösztöndíjat megpályázni. Hatékonyság és ár szempontjából, ha írnátok nekem, hogy melyik suliban lehet a leggyorsabban tanulni, megfizethető áron? (Röviden melyik nyelvsulit válasszam?) Köszi

2012. júl. 26. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem magántanárral jársz a legjobban.
2012. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy magántanárnál a legjobb nyelvet, főleg japánt tanulni. Úgy a leghatékonyabb szerintem.

Főleg ha pár év múlva szeretnél ösztöndíjat megpályázni.

Meg is ragadnám az alkalmat, hogy magamat ajánljam. :)

Elég régóta foglalkozom a nyelvvel és egy jó ideje tanítom is.

Írj nyugodtan privátban vagy a mailemre: lord_andrew@freemail.hu

és megbeszéljük a részleteket.

Van bőven kapacitásom új tanulókra, szóval várom a jelentkezésedet!

2012. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ami engem illet, én nyelvsuliban kezdtem, de nem éreztem elég hatékonynak, úgyhogy végül én is magántanárnál kötöttem ki, és sokkal jobban meg vagyok elégedve. Ő az, nézd meg a honlapját, már az is nagyon színvonalas! Ja, és az árai is teljesen korrektek!


kiralyrobert.hu


sok sikert!

2012. júl. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kawamura Manami válasza:
Én is szeretnék japánul tanulni, nekem a Momiji-t ajánlották. Esetleg azt is megnézheted. Szerintem jó.
2012. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, a Momiji valóban nem rossz, viszont a magántanulás az esetek 90%-ában gyorsabb, de legalábbis személyre szabottabb, mint bármely nyelviskola. Úgyhogy ha hosszú távra tervez az ember, és persze anyagilag is belefér a keretébe, akkor szerintem mégis csak a magánóra a leghatékonyabb.
2012. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mi a Keleti Nyelvek Iskoláját ajánljuk, www.keletinyelvek.hu

Gyere el, beszélgess a tanárokkal, és magántanárnál, illetve a csoportban is van lehetőséged tanulni, és ha nem tetszik, akkor még mindig kipróbálhatsz mást. :)

2012. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én két éve járok a Momijibe, jelenleg közép szinten vagyunk a csoporttal. Meleg szívvel tudom ajánlani az iskolát, a tanárok is nagyon kedvesek és persze nagyon jól oktatnak.


Ha bármi kérdésed van írj.

2012. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!