Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek a debreceni Ady...

Szerintetek a debreceni Ady Endre Gimnázium milyen színvonalú iskola?

Figyelt kérdés

Hetedikes vagyok, és lassan gondolkodnom kell a továbbtanuláson. Az Ady gimire gondoltam hogy jelentkezek, kéttannyelvű angol tagozatra. Főleg erről tagozatról érdeklődnék. Nagyon nehéz? Milyenek a követelmények? Ha valaki nem túl jó angolos (és mégis felveszik) nehéz lesz neki felzárkózni? Aki jártas a témában, írjon le nekem mindent erről a tagozatról...

Légyszíves segítsetek!



2012. júl. 28. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem valami jó választás. általában onnan nem nagyon tudnak tovább tanulni, én ezt hallottam.
2012. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az Ady-ba jártam, igaz, nem angolos tagozatra. Szerintem jó színvonalú az iskola, a mi osztályunkból 90% bejutott arra az egyetemre, amelyikre szeretett volna.
2012. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb suli, de a kéttanhoz nagyon kell tudni angolul, mert a felvételi is angolul megy szóban. Adys végzős
2012. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. válaszoló- és nagyon nehéz a kéttan, vagy viszonylag tűrhető?
2012. aug. 6. 23:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Eléggé, matek, föci, brit civilizáció- ezeket angolul tanítják és 10.-től vizsgázni kell ezekből. Volt olyan évfolyamtársam akit nem is láttam emiatt 10.-ben.
2012. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon jó suli :D angol tudás az nagyon kell szóbelire főleg, de megadják a szempontokat és betudod gyakorolni. felső fokú nyelvvizsga az az érettségivel jár mivel azt is angolul kell megírni. tanulni sokat kell nagyon, ugyanúgy mint az ady többi szakán...
2012. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!