Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék angol tanulni...

Szeretnék angol tanulni itthon, hol kezdjem?

Figyelt kérdés
van olyan módszer amivel viszonylag eredményesen lehet itthon angolt tanulni, beleértve a nyelvtan, és a szókincset. vmi netes program/lap ilyesmire gondolok.
2012. júl. 30. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg ezt az oldalt tudom ajánlani: [link]
2012. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vagy már olyan szinten akkor olvass. Nem csak regényt lehet (bár az olyan regény amit magyarul már olvastál jó választás) de híreket, internetes újságokat is. Pl nytimes.
2012. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Én 1 év és 1 hónapja ezzel kezdtem (szerintem jó)


Itt egy hasonló

[link]


Még 1

[link]


Mind a 3-at végig csinálod becsülettel (csak az ingyenes részeiket, szerintem nem éri meg a fizetős úgy hogy azt ne válaszd) akkor az alapokat nagyon jól megfogod belőle tanulni és jó alappal már képes leszel magadtól tanulni mindig keres google-ben feladatokat nézz videót angolul először magyar felirattal majd ha már jól megy akkor angol felirattal , halgass zenét dalszöveggel !!!!!!


Előljárók és még sok más

[link]


[link]


Attól függ melyik fajta angolt kiejtést szereted itt kitudod választani és azt begyakorolni (kiejtei a mondatokat szavakat )

[link]


Sok sikert !!!!!!

2012. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, az 5percet ismertem, már legalább 2-3 éve fel vagyok rá iratkozva kb 500 levél van elmente, ez tuti nagyon hasznos, illetve a többi lehetőséget is kipróbálom :)
2012. aug. 2. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!