Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nehéz középfokú, írásbeli...

Nehéz középfokú, írásbeli (német) Origó nyelvvizsgán elérni a 60%-ot?

Figyelt kérdés

Holnap megyek nyelvvizsgázni és nem sokat készültem rá :S Bízok a nyelvtudásomban...és a szerencsében :D

8 évig tanultam, általánosban 5-ös, gimiben 4-es voltam belőle.



2012. aug. 3. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Én TELC-en voltam májusba (német) általánosba 3-as voltam gimibe 4 (sima) /5 (szakmai). Hát gondoltam mi az a középfok...?! Nagyon beégtem, 6 pontom lett írásbelin, viszont a szóbeli jó lett... :) Persze minden felkészülés nélkül... Nagyon gáz volt xĐ

Na de a lényeg, hogy a nyelvvizsga meg a suliba tanult nyelvnek köze nincs egymáshoz... beiratkoztam tanfolyamra és rájöttem, hogy semmit nem tudok :(


Remélem téged megtalál a szerencse (nekem az se volt)!!

Hajrá!!

2012. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nyelvvizsgázni készülsz holnap, akkor azért gondolom oldottál már meg origos nyelvvizsgateszteket, azt meg te tudod, hogy mentek. Ha 60% megvolt, akkor remélhetőleg holnap sem lesz gond. Bár én sok rosszat hallottam az Origo-ról, biztos nem mentem volna arra. De gondolom te tudatosan választottad és 8 év nem kevés idő. Sok sikert holnapra! :-)
2012. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Hát igen, oldottam már meg origós feladatokat. A levél egész jól megy, de a tesztnél a fele lett jó.

Remélem elérem a 60%-ot :)

Én nem hallottam az origóról semmi rosszat? Te mit hallottál?

2012. aug. 3. 19:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Húh, túl vagyok rajta :D asszem jól ment! :)
2012. aug. 4. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülök neki! :-) Amúgy csak annyit hallottam róla, hogy ott adják meg a legnehezebben a vizsgát + volt olyan ismerősöm is, aki vagy 6x próbálkozott ott, a szóbeli ugyan elsőre meglett neki, viszont az írásbelire érdekes módon mindig kerek 54%-ot kapott... Érdekes, hogy mennyire egyforma a teljesítménye, nemde...? Pedig közben egy csomót gyakorolt rá, hihetetlen, hogy mennyire nem volt képes "fejlődni". Na mindegy, utána elment egy másik központhoz és furcsamód ott elsőre meglett. De a fő, hogy te úgy érzed, hogy jól ment, bízzunk benne, hogy nálad minden rendben lesz. :-)
2012. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem sikerül :)
2012. aug. 4. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!