Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik oldalon vannak fent...

Melyik oldalon vannak fent olasz, spanyol stb. szavak?

Figyelt kérdés

Marmint ugy ertem hogy regebben mikor meg angolt tanultam ,le volt

irva a szo valamelyik weboldalon angolul,melle magyarul,es egy csomo szot igy tanultam meg angolul:D de most szeretnek tanulni olaszt ,franciat,romant ,meg minden nyelvet:D ha valaki tud ilyesmi oldalt ,legyszi link! Mindegy milyen nyelv,csak arabot ne :S



2012. aug. 3. 18:24
 1/7 anonim válasza:
88%
Szótárral még nem próbálkoztál?
2012. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
anyukáddal trollkodj kedveskem!:)
2012. aug. 3. 23:30
 3/7 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

remélem tudtam segíteni

2012. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 webnyelv ***** válasza:

Bár nem magyarul, hanem angolul van ott a jelentése:


[link]

[link]

[link]

2012. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerencsére nem vagyok a kedveskéd drágám! Feltettél egy kérdést, válaszoltam. Én magyar német szótárból tanultam meg nagyon sok szót, ha te a hagyományos szótárhoz buta vagy, arról nem tehetek.
2012. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 webnyelv ***** válasza:
Most miért kell ezen összekapni, nem értem...
2012. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én pont valamelyik nap találtam videós megoldást erre, viszont annyit elmondhatok, hogy angol oldal.

[link]

spanyol-angol. spanyol tanuláshoz, ha tudsz angolul tökéletes.

ha youtube-ra beírod, hogy pl chinese learning, vagy bármilyen nyelv+learning, kiad egy csomó angol videót, amiből tudsz tanulni. ha szerencséd van, ingyenes oldalakra is irányít, és akkor tudsz még a kiejtésre is figyelni, ha van mikrofonod. nekem sokat segít a videós tanulás.

2012. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!