Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ILC nyelviskola: ismeri...

ILC nyelviskola: ismeri valaki? Vélemények?

Figyelt kérdés
Beszéd centrikusnak hirdeti magát, állítólag csak anyanyelvi tanárok, csak angolul beszélnek.

2012. aug. 11. 09:49
 1/8 A kérdező kommentje:

Válaszolok magamnak, hátha valakinek egyszer még hasznos lesz :)


Tegnap voltam szintfelmérőn, egy tök jó fej fiatal amerikai srác szóbeliztetett, aztán ma voltam az ingyenesen megtekinthető órájukon. Elvileg 2x50percet lehet ingyen megnézni, de mivel szombaton 3x50 perces kurzus van, így maradhattam a harmadikon is.

Összesen hárman voltunk, nagyon jó volt. A szobában még egy heverő is volt :D Az egésznek inkább van klub hangulata, mint nyelvóra.

Ha valamit nagyon nem értettünk, akkor az a tanár, aki az első órán volt benn, magyarázott magyarul is, de a másik csak angolul. Pedig tud magyarul, kihúztam belőle :)

(Minden órára más tanár jön be, hogy mindenféle kiejtéssel találkozzunk. Van amerikai, angol, kanadai, dél-afrikai stb.)

Szóval aki laza, beszéd-centrikus, jó hangulatú órákat akar, az menjen ide!

Veszteni való nincs, hiszen ingyen megtekinthető 2x50perces óra.

2012. aug. 18. 20:04
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi ez? Reklám?
2012. aug. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én örültem volna, ha a feltett kérdésemre valaki válaszol és elmondja a tapasztalatát. Szerintem ez az oldal többek között erre van.


Ugyan én nem kaptam választ, de gondoltam, ha más is rátalál erre az iskolára, még hasznát veheti az én tapasztalatomnak. Úgyhogy ha elkezdődik a tanfolyam, még az arról alkotott véleményemet is meg fogom itt osztani, remélem, nem probléma.

2012. aug. 22. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez reklám?
2012. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Van már tapasztalat? Én is tervezem :)
2012. szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Tök jó, hogy leírtad a tapasztalatod, tartsd meg jó szokásod!:)
2013. szept. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én most voltam egy demo órán.


Elsőre úgy éreztem, hogy gagyi. De aztán azt vettem észre, hogy egyfolytában angolul beszélek, néha gondolkozom utána.


(passzív középfokú tudásom van)


Ami nekem hiányzik, hogy nem nagyon javítanak ki, nem tudom, hogy most jól mondtam-e vagy sem. Ami még jó, hogy váltakoznak a tanárok, különböző stílusokat, akkcentusokat lehet érzékelni, tapasztalni.

2016. jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam. Igaz, csak 1 hónapig jártam.


Nekem nem jön be.

Amikor odamentem (közép-haladó tudással) jobban ment.

Most 1 hónap járás után úgy érzem visszafejlődtem, gátlásosabb lettem. Nem fekszik a módszer.


Kezdőknek lehet, hogy jó.


Csoportban vagyok, miután kinyögtem egy mondatot, nincs időm, lehetőségem begyakorolni, mégegyszer elmondani, átgondolni, kicsit memorizálni. Elnyökögöm a mondatot, de lenne igényem, hogy utána elmondjam rendesen folyamatában.


Erre a csoportban nincs lehetőség.


Nem tudom, hogy a módszer, vagy az iskola hibája.

Lehet, hogy neked bejön, menj és próbáld ki a demo órát, járj egy hónapig, meglátod.

2016. febr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!