Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó francia nyelvtankönyvet...

Jó francia nyelvtankönyvet ajánlanátok nekem? Még kezdő vagyok teljesen, de minimum középfokig szeretnék eljutni.

Figyelt kérdés
nekem németből van egy nemzeti tankönyvkiadós, német nyelvtan a neve, ilyen barnás szinű, és van benne egy sötétebb visszintes csík. Az egész jó. Franciából is láttam olyat már.Abban zöld csík van. Arról esetleg tud vki vmit, hogy az milyen? De bármi bevállt könyvcímet szivesen fogadok :)
2012. aug. 16. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Vida Enikő: Allonsy-y I-II

Vida Enikő: 1000 questions 1000 reponses


Teljesen kezdőtől a középfokig.

2012. aug. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi, de én kifejezetten nyelvtankönyvet szertnék. :)
2012. aug. 16. 11:39
 3/9 anonim ***** válasza:
France euro express
2012. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3., az is tankönyv...
2012. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is a vida enikősböl tanultam. Meg is lett a nyelvvizsga :)) az a legjobb amit mondasz azt nemtommilyen de láttam már csk én konkretan a nyelvvizsgára vettem könyveket 10-10 origo es bme probavizsgát is ajánlom ez nagyon új talán tavaly jelent meg ez is vida enikős. Nekem bevált.

Nyelvtant france euro expressből nyomtam meg a tanórákon sokat kellett beszélnünk (francia volt heti 5x)

2012. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi. :) A nyv-től még messze vagyok sajna, de az 1000 kérdés, 1000 válasz, az tényleg nagyon jó könyv, nyv előtt azt tuti beszerzem.

Lehet nem fogalmaztam pontosan a nyelvtankönyvvel kapcsolatban.:D Én egy olyan nyelvtankönyvet szeretnék, ami így összefoglalja a nyelvtant, az egészet. Szóval nem fontos, hogy feladatok legyenek a könyvben, csak a yelvtan legyen benne elmagyarázva, összefoglalvva, mert vannak nyelvtanhoz feladataim, meg magyarázat is van hozzájuk, csak egy összefoglalást szeretnék, hogy lássam az egészet.

2012. aug. 16. 22:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismét az első vagyok.

Írtam neked privátban, elküldve egy linket. :)

2012. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
www.libri.hu/konyv/pons-francia-nyelvtan-roviden-es-erthetoen.html
2012. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bocsi, elírtam:


www.libri.hu/konyv/pons-francia-nyelvtan-roviden-es-erthetoen.html


ebben tényleg csak a lényeg van benne, némi magyarázattal kiegészítve

2012. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!