Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az olyan iskolában, ahol...

Evilkiller kérdése:

Az olyan iskolában, ahol tanítanak francia nyelvet, milyen könyvből tanulnak?

Figyelt kérdés

Az angol, és a német megvan, most a francia érdekel!

Angol: Enterprise

Német: Start, majd Unterwegs



2012. aug. 15. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom francia nyelvkönyvből.
2012. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értékes hozzászólást! ^^

Szerintem olvasd el a részleteket is! :D

2012. aug. 15. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Allons-y vagy France Euro Express általában. Meg esetleg Quartier libre. :)
2012. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. aug. 15. 23:53
 5/9 A kérdező kommentje:

És a 3 közül melyiket ajánlanád?

Bár vszínűleg úgyis kerítek a könyvhöz segítséget, aki már tud franciául, de azért rákészülök! ^^

2012. aug. 15. 23:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit. :)


Hát szerintem az Allons-y nem a legjobb. A Quartier libre-et én sajnos nem ismerem túl jól, úgyhogy arról inkább nem mondok véleményt. Viszont a France Euro Express nem rossz, ha jó hozzá a tanár is és normálisan el tudja magyarázni. :)

2012. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is France Euro Express-ből tanultam, nekem tetszett, pont azért mert laza, szerintem tanár nélkül önálló feldolgozással is megérthető. (az újabb fajta, a régi annyira nem tetszik)

Én gimisként szerettem a hatalmas ábrái miatt és a kitöltős, behelyettesítős, összekötős feladatok miatt, mert ilyennel akkor már sajnos nem sokat találkoztam. Én tervezem hogy előveszem elejéről átnyálazni az egészet, sajnos nem adtam bele apait anyait anno a tanulásba, pedig most jól jönne.

2012. aug. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszi mindkettőtöknek! :)
2012. aug. 16. 06:17
 9/9 anonim válasza:
Mi kéttannyelvűben a 'La bande á Ben' c. könyvekből tanulunk, érdemes kipróbálni.
2012. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!