Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyit kell tudni középfokú...

Mennyit kell tudni középfokú angol nyelvvizsgához?

Figyelt kérdés
Anyukám a hátam mögött intézkedett és mondta h megbeszélésre kell mennem angol nyelvvizsga miatt. Soha nem tanultam angolt, egy 60 órás nyelvtanfolyamra jártam amit mondjuk meg nem sok mindent ért. De szerintem egy angol középfokhoz sokkal többet kell tudnom. Németből van nyelvizsgám azt nagyon jól beszélem. De angolból szinte semmit nem tudok. Mondtam anyának h lehet h előbb egy alapfokkal kellene próbálkozni. De nem érti meg, nem akarja meghallani amit mondok, csak azt h csináljam meg a középfokot.
2012. aug. 17. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Viszonyítási alapként: 400 órás nyelvtanfolyammal lehet eljutni középfokú vizsgáig.



Hú az én anyukám is hasonló, ő nem beszél nyelveket, de kitalálta, hogy én milyen jól beszélek. Nem tudom vele megértetni, hogy alap, közép és felsőfok között is van különbség...

2012. aug. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
énis így vagyok bárhogy mondom nem érti meg. És tudom hogyha elmennék és nem sikerülne biztos azért volt mert nem tanultam eleget.
2012. aug. 17. 13:28
 3/5 A kérdező kommentje:
az anyukám ezt vágná a fejemhez
2012. aug. 17. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tölts ki egy középfokú nyelvvizsgatesztet abból a típusból, akkor látni fogod, hogy hogy is állsz. Bár én azt mondanám, hogy egy 60 órás nyelvtanfolyam előzetes tudás nélkül kevés. Milyen típusra mész?
2012. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általános és középiskolában tanultak elégnek kell lennie.

Érettségi szerintem inkább középfokú szint.

2012. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!