Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ecl nyelvvizsga szóbeli...

Ecl nyelvvizsga szóbeli részén hogyan lehetek sikeres?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ecl angol középfokú szóbeli nyelvvizsgára mennék és a beszélgetés részéhez kérnék tanácsokat, tapasztalatokat, hogyan szerezhetnék minél több pontot.

2012. aug. 17. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, minél választékosabban fejezd ki magad, illetve NE IZGULJ! :))
2012. aug. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Egy általános tanács, hogy a témákhoz minél több szöveget próbálj megtanulni, ne kényszerítsd a vizsgáztatót, hogy elakadj és kérdést kelljen feltennie.
2012. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Minél gördülékenyebben próbálj beszélni ,hogy ne akadj meg.

Magadról tudjál beszélni ,hogy mi érdekel merre laksz mit dolgozol vagy tanulsz.

Témák szerint is tanulj meg szövegeket, amik az adott szituációkban beugorhatnak.

Próbálj úgy készülni, hogy minél több párbeszédet hallgatsz vagy olvasol akár netről is vagy könyvekből...

2012. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal. Én most voltam nyelvvizsgán, bár én TELC-esen. Egyébként, hány éves vagy, Kedves Kérdező? Először próbálod a nyelvvizsgát?

14/lány

2012. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most megyek először.16/l
2012. aug. 19. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!