Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvből lehet a...

Melyik nyelvből lehet a leghamarabb és legkönnyebben középfokúzni:Német, Francia, Olasz, Orosz, Svéd?

Figyelt kérdés

Van már angol közepem,és most próbálok a felsőfokra erősíteni hogy legalább a szóbeli felsőfok legyen meg minél hamarabb.De még szeretnék vagy 2 közepet vagy egy felsőt minimum(az angol mellé)mert nyelvekkel szeretnék foglalkozni később és valahogy nagyobb biztonságban érezném magam ha minimum egy közepet(de inkább 2t vagy 3at vagy még egy felsőt)csinálnék.



Francia:suliba+itthoni segítség+egyedül is netről

Orosz:egyedül netről+könyvből segítséggel itthon+Nem biztos de talán suliba vizsgák,ha esetleg abból érettségizni akarok(gimis vagyok éppen)

Német:esetleg magántanárral,de akkor azt csak később

Olasz:egyedül itthon(könyv+net)

Svéd:egyedül(net meg valamilyen oktatócsomag,könyv)


Utóbbiakat azért írtam le hogy tudjatok mihez mérni.

köszi előre is:)



2012. aug. 22. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak egyedül nem próbálkoznék, mert hiába van hanganyag, meg minden, mégsem lehet tökéletesen megtanulni. Vagy ha mégis, nagyon nehéz.

Én a te esetedben mindenképpen a franciára szavaznék. Sokat számít, ha suliban tanulod (és persze jó a tanár)

2012. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oroszhoz:cirill betűkkel nincs gond,hetedikes koromba megtanultam egyedül pár nap alatt.


Köszi az első választ:)Még várok véleményeket:)

2012. aug. 22. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Francia!! *-*
2012. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 webnyelv ***** válasza:

Ezek közül talán a svéd a legkönnyebb. De egyedül a nulláról elkezdeni, ráadásul a kiejtést is... nem tudom.


Az olasz kiejtés nem olyan húzós, én nagyjából egyedül tanultam meg olaszul, szóval azt biztosan meg lehet.


A francia sem annyira nehéz (a kiejtéstől eltekintve). Suliban és angol után különösen jó.


Az orosz eléggé más nyelv, angol után nem menne sokkal könnyebben. A francia, olasz, svéd, német struktúrája közelebb áll az angoléhoz, ezért angol után könnyebbek, mint az orosz.


Rövidebbre fogva, mivel az angolhoz is több tekintetben hasonlít a francia (nyelvtan), és suliban is tanulod, ezt javaslom.


A többiek is ezt írták, csak tömörebben.

2012. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem az olasz meg spanyol a legkönnyebb a fontos nyelvek közül
2012. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!