Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol pótvizsga nehéz? Tapaszt...

Angol pótvizsga nehéz? Tapasztalatok? (LENT)

Figyelt kérdés
Megbuktam 9.-be Angolból holnap lesz a pótvizsga voltam párszor tanárnál ő magyarázta el mi mennyi hány méter. Persze tanulom itthon is amit mondott. De nagyon izgulok, hogy nem fog sikerülni! Az igaz, hogyha jó az írásbeli nem kell szóbeliznem?
2012. aug. 23. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Te melyik városban pótvizsgázol? Hányszor voltál tanárnál? :)
2012. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát pontosan nem tudom hányszor voltam tanárnál de még ma is megyek. Amugy Csongrádon. te?
2012. aug. 23. 11:37
 3/3 webnyelv ***** válasza:

A tanártól is függ. Ha végigdumáltad az órákat a padtársaddal és nem engedted a tanár órát tartani, lehet, hogy nem enged át. Ha látja, hogy valamit azért tudsz, akkor átenged szerintem. De leginkább tanáron múlik.

Ha megtanultad, amit tudni kell a pótvizsgára, akkor sikerülni fog, ha amúgy nem különösebben rossz a viszonyod a tanárral, vagy nem vagy pl. az iskola réme. De ha az iskola réme vagy, akkor is lehet, hogy átengednek, hogy hamarabb kijárd a sulit.

2012. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!