Mit mond a csaj?

Figyelt kérdés

meg a többiek:


http://www.youtube.com/watch?v=AlCIkQQ_wjQ


2012. aug. 24. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
46%

Hééé srácok mi baj van ma a lányokkal ? Szeretnek minket .... utálnak minket .... velünk akarnak lenni ..... nem akarnak velünk lenni....amin jön az egyik barátjuk ..(egy másik srác közbe vág) Ők meg akarnak ölni..... nem akarnak megölni(megint az első) Húú én nem tudok róla ... de úgy látszik te tudsz... //// telefon csöngés előtt van 2 mondat amit nem értek mert egy szó hiányzik valami ilyesmi she ((be))get somtimes down she ((be)) get all of my shit ... Csöng a telefon erre ők jajgatnak mondja az egyik hogy halgassuk meg legyen kihangsítva és akit hívnak mondja hogy here we go vagyis na nézzük kb.. :) vagy itt van :) És mondja nekik hogy legyenek csendben ... a csaj számon kéri a koma meg mondja hogy otthon vagyok bébi a csaj meg mondja hogy ott van a házánál így a koma lebukik a többiek ezen röhögnek és mondják hogy elkapott és hogy azt mondta hogy meg fog ölni ezt azt jelenti hogy nem szeret többé ésss a legeslegutcsó mondatot nem értem

Remélem segítettem valamennyit:)

2012. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!