Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes nyelvtanárhoz mennem...

Érdemes nyelvtanárhoz mennem ezért?

Figyelt kérdés
Abban kérném a segítséget, hogy érdemes e még nyelvtanárhoz mennem. Szóval Idén április óta tanulom a németet, ebből adódóan nem beszélem a nyelvet. Találtam Németországban állást ahová elméletileg nem kérnem nyelvtudást de alapdolgokat tudjak (szálloda, szobalány). El tudnék menni privát tanárhoz 10 órára 35000.-ért. Érdemes kifizetnem ezt (vagy akár ha olcsóbbat találok) az összeget vagy ő sem tudna velem már nagy csodát tenni és inkább gyakoroljak otthon? Persze most is tanulok otthon csak nem tudok érdemes e még tanárhoz is mennem, vagy egyesül is el tudok sajátítani alapdolgokat?
2012. aug. 24. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki. Van német csatorna a tvben? Nézd, hallgads, hogy szokd a beszédet, ezáltal a nyelvet is tanulod. Tapasztalatból írom.
2012. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10 óráért 35 ezer szerinterm sok egy kicsit. Bér kérdés, hogy egy óra 45, 60 vagy 90 percnek számít. 60 percnél ilyen 2500-3000 forint ami korrekt. De ártani nem ártasz vele, legalább beszélnéd kicsit a nyelvet és csak veled foglalkozna, ha megmondod milyen téémakörben van szükséged szókincsre, összeállítja neked és be tudjátok együtt gyakorolni. Természetesen ez otthoni munkát is igényel, napi 1-2 órát mindenképp kellene foglalkoznod vele minimum.
2012. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért ne tudnál kinyitni egy szótárat, és pár hétre, napra bemagolni szállodához kötődő szavakat?

csinálj egy buborékot, és abból nyilakat, hogy mi jut eszedbe szálloda szóról, aztán tanuld meg.

Utána meg mielőtt elfelejtenéd, rádragad, annyit fogod hallani

2012. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat! Jártam már a tanárnál nála tanultam áprilistól csak most nem volt a nyáron óra. 45 percesek az órák és valóban jó, hogy csak velem foglalkozik. Csak most minden pénzt meg akarok fogni éa ezért kértem segítséget meg tudom e egyedül is tenni amit vele. Nyilván a szint nem ugyanaz de amire nekem kell az lehet menne egyesül is.
2012. aug. 24. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:

45 perc 3500 forint? - hm, holnaptól én is adok órákat... nem, már ma este kezdem

bocs az OFFért, de ez most meglepett kissé

üdv

:)

2012. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!