Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene valaki ezt lefordítan...

Segítene valaki ezt lefordítani? The world and time. seem somewhere else. Részletek lent.

Figyelt kérdés

Egy szerelmespár "örül egymásnak" egy hajó fedélzetén egy késő esti órába. Kérdi a férfi, hogy már késő van-e(vagyis, hogy hány óra)? Azt mondja erre a nő, hogy "ugyan mit számít?"...és ezután mondja, amit felül írtam.

Mind a kettőjüknek rengeteg problémája van (az egyiknek komoly egészségi, a másiknak meg...legális) tehát a kapcsolatuknak nincs jövője...azért írtam ezeket, hogy hátha így valaki szebben letudja majd fordítani.

Előre is köszönöm!



2012. aug. 27. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A világ és az idõ úgy tunik, mintha valahol máshol lenne.

Vagyis:

A világmindenség és az idõ is megáll, amikor veled vagyok. Úgy tunik, mintha valahol mindenki napokkal elõrébb járna.

2012. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. aug. 28. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!