Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tett már vki közületek ilyen...

Tett már vki közületek ilyen nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés

BGF, szakmai, idegenforgalmi, német, középfokú nyelvvizsga


[link]


[link]


ha igen, akkor a szóbelire melyik könyvből készültetek fel? honnan tanultatok rá? és mit?


előre is köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 28. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Idegenforgalmit tettem, bár nem a BGF-nél, hanem a Kitex-nél (féltem a fordítástól). Nekem nem volt nehéz, érdekesnek találtam a leckéket, témákat, nem utolsó sorban a típusfeladatok is egyszerűnek tűntek.

Írásbelire és szóbelire is felkészítőkönyvből tanultam (a Kitex honlapján rendelhető) illetve megvettem az 1000 kérdés és válasz idegenforgalmi változatát. Tanárral készültem, ő is sok plusz anyagot hozott gazdasági, üzleti témában.

Olvass a neten szakmai cikkeket, nézz német híreket, írj sok szakmai levelet (bővítes és elmélyíted a szókincsedet), akkor simán meglesz a vizsgád! ;)

2012. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!