Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pre-intermediate és Intermedia...

Pre-intermediate és Intermediate angol könyv között mi a különbség? Sokkal jobb az intermediate?

Figyelt kérdés

2012. szept. 5. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem minőségi, hanem szintbeli eltérés van a kettő között: az intermediate a középfok, a pre-int. az alapfok és a középfok között van, egy szinttel lejjebb.

2012. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt énis tudtam csak hogy mi más benne milyen igeidők?
2012. szept. 5. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Hali! Szerintem ugyanazokat tanuljátok minden évben, csak lehet, hogy mondjuk a szókincs. :D Hogy mondjuk a következőben már nem az alapszavak vannak csak, hanem már mindenféle:D Ilyesmire tudok én gondolni:) (De én tényleg nem tudom:))
2012. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok megin! :D Most jut eszembe, ilyet mintha csak utolsó évben említettünk volna, hogy "how amazing!" vagy "what a wonderful..." De amúgy még mindig passz! :D Hosszabb a könyv és több az anyag talán, és így több óra is lesz:S :)
2012. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!