Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Gimnáziumokban mely angol...

Gimnáziumokban mely angol nyelvtani részeket tanulnak, amiket általános iskolákban nem szoktak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
általános iskolában eljutunk a present perfectig meg a 1st conditionalig, ezt pedig középsuliban folytatjuk. de addig mindent normálisan megtanulunk:D
2012. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerencsés ember - mi nem szoktunk eljutni a feltételesig, boldog vagyok, ha nyolcadikra elérünk a present perfectig

:)

2012. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Passzív(szenvedő)szerkezet,műveltetés,függő beszéd +egyéb módbeli segédigék és néhány igeidő(pl:past pefect,present perfect continuous)
2012. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már nem tudom, hogy pontosan meddig jutottunk el.

Az utolsó évben mi nem az igeidőket vettünk, hanem a többi nyelvtani szabályokat.

Az igeidõket 7.-ben befejeztük. A present perfect-eken kívül mindent átvettünk, de most így már látom, hogy totál feleslegesen.

9.-es vagyok, és angolból mindent elõröl kezdtünk.

Úgyhogy szerintem ebbõl a szempontból totál feleslegesen tanultam 8 évig az angolt.

2012. szept. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!