Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha semmi nyelvtudásom, de...

Ha semmi nyelvtudásom, de kiköltözök Angliába mennyi idő után tudok anyanyelvi szinten beszélni angolul?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 19:37
 1/2 anonim válasza:
Hát figyelj... Én 3 hónapja vagyok kint, és a beszédem nagyon sokat fejlödött. Mindenkinél változó, bár ha csak angolok közt vagy fél év alatt el lehet sajátítani. Anyanyelvi szinten ez persze több idö.
2012. szept. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyanyelvihez kb 15-20 év minimum kéne... énis kint élek 1 éve és ha azt mondanám hogy mindent értek akkor egy óriásit hazudnák.De nekem sajna a suliban külön tanárom sincs és a beszéddel is bajban vagyok. Tehát egy êv alatt talán egy ilyen fél társalgási szintet lehet megtanulni. De nekem még angol osztálytársaim sincsenek csak pakisztán. Akik iszonyat furán beszélnek angolul és mégis itt születtek. Még nekik is nehéz a nyelv és még ők sem értenek mindent. Ha ki akarsz költözni és angolok között élnél másabb lenne a helyzet de ígyis kéne legalább 10 év
2014. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!