Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek melyiket éri meg...

Szerintetek melyiket éri meg jobban? Melyiket a könnyebb megcsinálni? Angol vagy töri emelt érettségit?

Figyelt kérdés
ha lehet akkor írjátok le TI miért gondoljátok úgy h az egyik könnyebb jobb. előre is köszönöm :)
2012. szept. 10. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez ember függő. Mivel Én angol kéttannyelvűs vagyok nekem egyértelműen az angol könnyebb. De ha egy biológia emelthez hasonlítom a törit, akkor annál sokkal könnyebb.
2012. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Töri emeltre 1-2 hónap alatt meg lehet tanulni mindent teljesen 0-ról.

Angolból az emelt az kb a középszintű nyelvvizsgának felel meg. Azt meg 2 hónap tanulással csak akkor lehet összehozni, ha már elég sokat tud alapból valaki.

2012. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
angolból van egy írásbeli nyelvvizsgam eddig. most ősszel megyek előrehozott érettségizni. arra gondoltam ha az jól sikerül (90% körül) ak megpróbalkoznék májusban az emelttel. emelett töri faktra járok. emelt szinten tanulunk mindent, és elég nehezen megy. (órákig tanulom mégis csak 4 vagyok belőle) ezért gondoltam h abból csak középszinten érettségiznék inkább...
2012. szept. 10. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!