Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia nyelv tanulása otthon....

Francia nyelv tanulása otthon. Ajánlanátok valamit?

Figyelt kérdés

Valakinek esetleg ami bevált, letölthető formában? Ncoreról leszedtem egy Pons francia nyelvtanulás címűt, de valahogy nem nyűgözött le, mivel darabokba a hangfájlok kódrendszer nélkül össze vissza illetve ferdén beszkennelt lapokból áll.

Olyat keresnék ami esetleg programba van írva, vagy jobban összeszedett. Köszönöm!!!



2012. szept. 20. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Franciával akkor boldogulsz egyedül, ha már legalább egy idegen nyelvet beszélsz. Vagy iszonyat kitartó vagy. Rengeteg tankönyv letölthető, én is tudok neked küldeni, mert tanár vagyok. Ezért mondom, amit mondok, a tanítványaim fele egyedül próbálta...

Sokan elo-val próbálkoznak, hobbi szintre meg is felel.

2012. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
töltsd le a mondlyt ;) nekem bevált
2020. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!