Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nehéz nyelv a francia? Online...

Nehéz nyelv a francia? Online szeretnék otthon tanulni. Érdemes franciául tudni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Megkérdezhetem, hogy van-e már bizonyos nyelvismereted más idegen nyelvből? Melyik korosztályba tartozol?


Azért kérdezem, mert én is most a nyáron akarok elkezdeni franciául tanulni, itthon, de jól jönne egy hasonlóan motivált TANULÓtárs online. :)

2012. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Sziasztok! Csatlakoznék én is!:)
2012. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 webnyelv ***** válasza:
73%

Nem nehéz nyelv, de a kiejtéssel, főleg tanár nélkül meg lehet szenvedni.

Én anno érettségiztem franciából és majdnem francia szakra mentem, igaz, ez 15 éve volt kb., de szeretném én is felfrissíteni a tudásomat, szóval előttem szólók, felvehetjük a kapcsolatot!

2012. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 webnyelv ***** válasza:
73%

"Érdemes franciául tudni?" Persze, hogy érdemes! Bár talán érdemesebb előbb angolul és/vagy németül megtanulni, mert az hasznosabb, de attól is függ, mihez kell a nyelvtudás.


És igen, pl. olasz után sokkal könnyebb a francia, de ha németül vagy angolul tudsz már, az is sokat segíthet!

2012. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
7. es vagyok és tudok angolul és légiutas kísérő akarok lenni.
2012. jún. 20. 14:48
 6/7 anonim válasza:
46%

Igaz, én kis korom óta (5 éves korom óta) tanulom a franciát, szóval könnyen mondom, hogy nem nehéz nyelv. ezért inkább nem is mondom:) tény, hogy elég összetett nyelv (ragozás, mondat felépítés, helyesírás és ezek kivételei), de nagyon szép. én nem támogatnám ezt az online tanulásos dolgot, mert úgy gondolom, túl nehéz lenne. persze jó dolog, hogy már tudsz angolul, de nem is tudom...

szívesen segítek, ha gondolod, írj nyugottan!:) amúgy én is 7es vagyok

2012. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Roni123 válasza:
Én is csatlakoznék , mert nagyon régóta szeretnék franciát tanulni.
2012. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!