Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megy valaki most október 13....

Megy valaki most október 13. -án TELC angol középfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 21:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem, nem a Tömörkénybe jártam. De Szegeden jártam iskolába, annak is már 42 éve. Néhanapján még meglátogatom a családtagokat, az északiban, a diófánál, ha ez mond neked valamit.
2012. okt. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

én is megyek:) tömörkénybe.

nekem a szóbelivel vannak gondjaim a tételekkel.. nem tudtam szerezni kidolgozottakat azokhoz amiket nem tudtam megírni :s

nektek nincs esetleg?

2012. okt. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
voltam ma Miskolcon TELC-en angol középfokon szerintem jól el b.sztam... de majd kiderül.
2012. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Hát gyerekek, ez ki*aszott nehéz volt.... Sokkal nehezebb volt mint a telc feladatsorokat tartalmazó könyvben lévők. Hát ha az írásbeli rész meglesz... A listening viszont gyermeteg volt. Szerintem a szóbeli feladatok sem voltak túl megpróbáltatóak. Drukkolok mindenkinek, hogy meglegyen!
2012. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon nehéz volt!Azt hittem sírva fakadok a lap fölött:(Az írásbeli volt a legnehezebb!Na én azt tuti buktam.Szerintem a listening annyira nem volt nehéz de a szóbeli feladatok is olyan "megfoghatatlanok" voltak...:/Bár nekem az jobban sikerült mint a writing.Nektek?Mit kaptatok presentation résznél???
2012. okt. 13. 21:04
 16/21 anonim válasza:

Én Debrecenben voltam.

EGYETÉRTEK!!!

READING PART 1: rögtön a legelső feladatban a címek tele voltak ismeretlen szavakkal, tipikusan olyannokkal, amiket már hallottam vhol, de fogalmam sincs, hogy mit jelentenek.

READING PART 2: viszont szerintem a cikk könnyű volt, bár csak a cikk végére jöttem, rá, hogy a "will" az végrendeletet jelent...... ettől függetlenül szerfintem ez a feladat nagyon könnyű volt, könnyű kérdésekkel, és még a cikk is viszonylag könnyű volt.

READING PART 3: Háyn 'x'-etek lett?????? egy ismerősöm azt mondta, hogy neki 5, nekem csak 2....! Illetve volt az a kérdés, hogy vmi ilyesmi volt: "szeretnél eg újfajta éttermi élményben részülsni" - már ha jól értettem... én oda beírtam a hop on - hop off cikket, mert egyes egyedül ott ajánlott éttermet... amúgy szerintem ez a feladat is viszonylag tűrhető volt.

LANGUAGE E. PART 1: Mi a francról szólt a szöveg???? valami új helytől akarnak gézt importálni, vagy mi a tök, fogalmam sincs, de pl. volt az egyik feladadat itt, hogy "______ power" és voltak ilyen javaslatok, hogy "hidrogén" "atom" meg vm. harmadik, de fogalmam sincs, hogy mi. hát én beírtam az atomot, de csak azért, mert hidrogén energiáról még nem hallottam, a hramdikról meg fogalmam sincs, h mit jelenthet xD

LANGUAGE E. PART 2: a szöveg könnyű volt, én totál megértettem, hogy miről szól, csak a szavak... hát igen a szavak 75% olyan volt mint az első feladatban: igen, igen halottam már valahol, de fogalmam sincs, hogy mit jelent. ettől üggetlenül persze úgy érzem, hogy viszonylag jól megcsináltam, de amúgy fogalmam sincs... lehet, hogy mindet elrontottam....

LISTENING PART 1: szerecsénk volt, mert MINDEGYIK listeningben érthetően és tisztán beszéltek. DE(!) pl ezt a feladatot totáááááál elrontottam szerintem. fúúúúú, egyikben sem voltam biztos, csak tippelgettem. végig.

LISTENING PART 2: az interjú első fele könnyű volt, a másodikat meg alig értettem :(

LISTENING PART 3: hát...... ez is tűrhető volt..... vki nem emkészik, hogy itt mit írt be az utolsó feladathoz, hanyas gombot kell megnyomni?

WRITING: én a writing-nál munkára jelentkezte, azt már sokat gyakoroltam...

SPEAKING: PART 1: én egy élmányről számoltam be (nem volt legrosszabb nyaralásom xD)

SPEAKING PART 2: a cikk szerintem nagyon könnyű volt, érthető, könnyen lehetett róla beszélni

SPEAKING PART 3: miért nem voltak szempontok a szervezésnél??????, oké, én a párommal elbeszélgettünk róla, de hiányoztak a szempontok... csak remélni tudom, hogy a megfelelő dolgokról beszéltünk...

2012. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Azt az atompowert elcseszted...hydrogenpower az...:))


[link]

2012. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
pfff, na mindegy.. azért köszi :D
2012. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
hááát...bizti, mert fiú vagy és nem jársz fodrászhoz szökíteni. Mert a lányok tudják...:)) Habár én is ffi vagyok...:)
2012. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Na valakinek sikerült????

:D NEKEM IGEN :DDD

alapfokon voltam,könnyű volt,és most tökre örülök :DD

2012. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!