Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jövő májusban szeretnék...

Jövő májusban szeretnék középszinten érettségizni angolból. Legalább 90%-ot kell elérnem. Meg tudom csinálni?

Figyelt kérdés
Régebben tanultam (2 éve), jelenleg nem tudok semmit.Decemberig egyedül tanulnék, átismételnék mindent,amit eddig tanultam (kb alapfokú szint). Januártól magántanárhoz mennék, elég rá 4 hónap tanulás magántanárral?
2009. aug. 4. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek elkeseríteni de szerintem az nagyon kevés :S

Bár nem lehet tudni, ha jó fejed van hozzá, minden lehetséges :)

2009. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én, mint második nyelv tanultam az olaszt négy évig gimiben heti három órában, meg merem kockáztatni, hogy egy bonyolultabb mondatot nem tudnék összerakni, és 84% lett. Szerintem ha ráhajtasz bőven meglehet a 90%
2009. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
abban bízom, hogy a középszint nincs olyan nehéz, mint pl. egy középfokú rigó nyelvvizsga. tapasztalatok?
2009. aug. 4. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, hogy a középszint nem egyenlő a középfokúval.

A középszintű érettségi kb az alap és a közép között van félúton

2009. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kegyelem kettes évvégivel lett 81 százalékos érettségim:) Meg lehet csinálni
2009. aug. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!