Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik lenne hasznosabb?...

Melyik lenne hasznosabb? Angolt tovább fejleszteni vagy a franciát felhozni?

Figyelt kérdés
Nyelviskolába szeretnék beiratkozni, de nem tudom, hogy melyik tanfolyamot válasszam. Angolul jól beszélek, de közel sem tökéletesen és a munkám miatt szeretnék ezen javítani- nem szóltak, h kéne, de én azért jobban érezném magam. A másik meg a francia. Ezt imádom és ennek is lenne haszna.
2012. okt. 14. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettőt, először az egyiket, aztán a másikat.
2012. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majd ha rám szakad az otp ;)
2012. okt. 14. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

De mégis milyen szinten tudod ezeket? Mit jelent a jó? Ha a középfokún nem mennél át, vagy csak épphogy, inkább angoloznék a helyedben.


Amúgy őszintén szólva, vannak nagyon jó nyelvkönyvek ebből a két nyelvből, amik alkalmasak otthoni tanulásra. Emellett mindkét nyelvből lehet interneten találni egy csomó anyagot (filmek, könyvek, fórumok, nyelvet tanító oldalak).


Nyelviskolában meg párba oszthatnak valami enyhén büdös, éretlen tinivel, hogy beszéld meg a hétvégédet angolul, és ha szerencséd van, akkor fele olyan gyorsan haladtok a nyelvtannal, mint egyedül képes lennél, ha ráálsz.

2012. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az angol a munkanyelvünk, egyszer próbáltam nyelvvizsgát azon megbuktam, még is ilyen helyen dolgozom. nyelvsuliba azért szeretnék járni, hogy emberek között legyek és az megadná kezdő lökést, h egyedül folytassam.
2012. okt. 14. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!