Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC Alapfokú nyelvvizsga...

TELC Alapfokú nyelvvizsga előtt van felkészülési idő? Illetve utólag igazolják, azt a két napot amit én kihagytam a suliból, felkészülés miatt? SŰRGŐSSS!

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen felkészülési idő? Szóbelinél nincs. Kb. annyi van, hogy elolvasod a tételt + 30 másodperc.
2012. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Neeem.

Én arra értettem,hogy azokat a napokat amiket hiányoztam(jelen esetben, múlthét csütörtök,péntek mert szombaton volt a vizsga)azokat ha bemegyek az irodába igazolják nekem mint hivatalos felkészülési idő?Tehát NAPRA értem.Alapfokon voltam,komplexet csináltam..nekem ezt az angol tanárnőm mondta,mert szerinte igazolják nem kell anyumnak írni igazolást,és középfoknál 4 nap áll rendelkezésre.Igaz?

2012. okt. 16. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez túlzás, egy nyelvvizsgánál fokozatosan kell készülni, ez nem számít se betegségnek, se súlyos családi oknak... Nem tudom, nálatok elnézik-e, nálunk nem nézték volna.
2012. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De jó hogy minden szart beveszek :DD jajj,soha nem hiszek senkinek,amíg utána nem járok :S

Inkább mentem volna suliba...

mindenesetre köszii :)

2012. okt. 16. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!