Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Novemberi orosz szóbeli...

Splash kérdése:

Novemberi orosz szóbeli nyelvvizsgához kellene néhány kidolgozott tétel. Hiányzik: - ünnepek (Karácsony, Húsvét, az ezekhez kapcsolódó szokások) - Budapest (látnivalók, rövid várostörténet) - Oroszország, főként Moszkva. Segítség valakitől?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, bár anyagot nem tudok neked szolgáltatni, viszont nagyon érdekelne, hogy mikor kezdtél el oroszul tanulni, hol, és ha vannak anyagaid légyszi továbbítsd nekem.

Nekem is nagy vágyam oroszul tanulni.

Köszönöm

2012. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, már évekkel ezelőtt nyelvvizsgáztam belőle, úgyhogy nem túl frissek az emlékeim sajnos:((

2 könyvet javasolnék, az egyik az 1000 kérdés 1000 válasz könyv, ennek van orosz változata is. (Nekem az angol van meg, de abból kiindulva jó lehet az orosz is), illetve az Alaptársalgás oroszul-mondjuk ez utóbbi inkább alapszintű. Sajna nem tudom most megnézni, mert nem vagyok otthon, de ha jól emlékszem akkor ezekről a témákról is van benne szó. Könyvesboltban biztos lehet őket kapni, ott bele tudsz nézni, vagy könyvtárban nézz utána.

2012. okt. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. okt. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!