Kezdőoldal » Utazás » Európa » 17 évesen, majdnem fél éves...

17 évesen, majdnem fél éves jogsival neki mernétek vágni egy Budapest-Moszkva útnak?

Figyelt kérdés
1 kedves ismerősömhöz mennék ki.Igazából nem tudom az utat,GPS segítene..Ti neki vágnátok?? :S 17/L
2011. nov. 19. 14:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha nem vagsz neki, nincs eleg gyakorlatod, menj vonattal vagy repulovel.
2011. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
úristen, veled egy szituba vagyok, de nem mennék... nemtudnám mit mikor hogy kell csinálni.. meg ott minden más. szerintem még tapasztaltak se vagyunk annyira hozzá.
2011. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Mila11 ***** válasza:

nem mernék! és neked sem kellene, főképp nem egyedül!

semmi vezetési tapasztalatod és akkor az egyéb előfordulható eseményekről nem is beszélünk

2011. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
50%
Remelem a szuleid sem engednenek el.
2011. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Nem semmiképp!

Gyakorolj még vezetéstechnikát is ,és azt is meg kell még tanulnod,hogy mi az hogy órákig vezetni egy huzamban!

2011. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Vezetés? Itt nem arról van szó, inkább arról, h útközben ki az aki kinéz magának egy kis tizenévest. Már Ukrajnában el lennél rabolva valami autóspihenőből.
2011. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ennek több oka is van, például mert fél év alatt nem lehet akkora rutint szerezni a vezetésben, hogy tényleg bármilyen helyzetben megálljuk a helyünket, vagy például azért, mert figyeltünk KRESZ órákon, és tudjuk, hogy 18 év alatt nem lehet külfödön használni a Magyarországon szerzett jogosítványt. Sőt, azt is tudjuk, hogy amikor arról a részről beszélünk, nem a "jó közbiztonság" az, amit először az emberek megemlítenek...
2011. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
igazából nem a koroddal van a gond, hanem azzal, hogy egyedül ne menj semmiképp. azzal tisztában vagy, hogy ez egy több napos út? mert arrafelé nem úgy megy a határátlépés mint nyugatra, órákig állsz, beléd kötnek, kérdezgetnek, de csak a saját nyelvükön (legalábbis én ezt tapasztaltam), úgyhogy fáradt leszel, egyedül kell szállást keresned, egyedül kell aludnod, nem félnél? meg is támadhatnak, lehúzhatnak pénzzel, stb. vagy ha lerobban a kocsi, kitől kérsz segítséget? szerintem felejtős
2011. nov. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
k*rvahosszú az út, inkább menj repülővel
2011. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Legalabb annyira veszelyes, mintha gyalog indulnal el! Nyaron talan es nem egyedul, ez fontos, hiszen barmi tortenjen, meg tapasztalatlan vagy, s nem tudnal urra lenni a helyzeten pl.
2011. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!