Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találok francia-olasz...

Hol találok francia-olasz képes szótárt?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget!

2012. okt. 20. 12:31
 1/1 webnyelv ***** válasza:

Antikváriumokból és mindenhonnan gyűjtöttem már mindenféle nyelvkönyvet, de pont ilyet még sehol nem láttam. Talán még franciául írt olasz nyelvkönyvet is láttam, de képes szótárt nem.

Esetleg az I love words sorozat vagy a Kezdők olasz/francia nyelvkönyve sorozat olasz és francia részét használd együtt!


Leginkább talán olaszországi vagy franciaországi könyvesboltokban, antikváriumokban lehetne próbálkozni. Ha szerencséd van, holnapjuk is van ezeknek, és lehet tőlük rendelni.


Amúgy pár éve a Tescoban láttam valami ötnyelvű képes szótárt. Azt hiszem, olasz és francia nyelv is volt benne.

2012. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!