Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene nekem angolból?

Valaki segítene nekem angolból?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Keresnék valakit aki segítene nekem angolból.8. os vagyok.

Lényeg: Van egy jó angoltanárunk, de ritka hülye az osztály így szidással megy el az idő, kiküldéssel! Így kevesebb idő van tanulásra és emiatt kevesebb a magyarázat. Nah és persze néha én sem figyelek! :(

Keresnék valakit aki tudna segíteni,elmagyarázni dolgkat.Ragozásra gondolok. Valaki olyan ember kellene akinek van annyi szabadideje hogy 1-2 naponta ha valami újat tanulunk elmagyarázza ha nem értem.

Tudom, erre angol különóra kellene. De csak olyannal van a bajom hogyha pl múlt időben kell írni egy mondatot akkor abból mindíg 2-est kapok ! :( Nemtudom mikor kell a was,were és társai)

Ha szódoga van mindíg 4-5öst kapok!

Remélem valaki segítene.

Nagyon megköszönném neki!

Üdv



2012. okt. 22. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nyugodtan írhatsz, imádtam amikor szünetekben vagy órán nekem kellett elmagyaráznom a többieknek, hogy mi a pálya.:)
2012. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha van konkrét kérdésed, akkor igen, tudok segíteni.

Az nem konkrét kérdés, hogy: Hogy van a ragozás? vagy Nem, értem a múlt időt, segítenél benne?


Ha van valóban konkrét kérdésed, hogy mi az, amit nem értesz, akkor szívesen segítek.

2012. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz. Elég jól otthon vagyok a nyolcadikos anyagban.


:)

2012. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! Ha problémám lessz, írok!! :)

Egy kérdés! Hogy mondjam azt hogy:

Tegnap ettem egy pizzát??

2012. okt. 22. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
I ate a pizza yesterday
2012. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. okt. 22. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!