Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyiért vállal egy nyelvtaná...

Mennyiért vállal egy nyelvtanár órát vidéken? (Angol)

Figyelt kérdés
Somogy megyében élek és nem igen van ismerősöm akitől meg tudtam volna kérdezni esetleg van itt valaki aki jár tanárhoz és meg tudná mondani mennyiért korrepetál illetve tanít? Én angolos vagyok és a kiejtéssel van egy kis gubanc mert németes voltam és ezért kellene. Nekem egy átlag körül is jó ha van tippetek mert úgy kell beosztanom a kis pénzemet ami marad..Előre is köszi a válaszokat!

2012. nov. 3. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! Én nem Somogy megyében lakom,de mikor én jártam tavaly magántanárhoz akkor az kb.2500-at kért ha jól emlékszek


Akihez most járok az 3000et kér,habár nekem 2000ért vállalta


De ezek alapján azt mondom hogy 2000/2000/3000

2012. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a második 2500 akart lenni
2012. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Változó. Vannak olyan tanárok akik 2500-3000 Ft-t is elkérnek, én a környéken ismerek olyan tanárt aki 1500-ért is vállal már. :)
2012. nov. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ian Catman ***** válasza:

Fentiek jó közelítések, de települése, helye válogatja. Pl. egyetemi városban alacsonyabb az ár, mert nagyobb a kínálat angol nyelvtanárból (minden egyetemista így akar pénzt keresni), kisvárosban valamivel nagyobb lehet, de válságban kisebb a fizetőképes kereslet, én az alsó határt céloznám meg most (nézd meg az apróhirdetéseket, rengetegen ajánlkoznak angolt tanítani). Másrészt a magántanári szakma speciális, mint az ügyvédi.

..Ez azt jelenti, hogy az árat a vevő fizetőképes kereslete befolyásolja. Ha túl olcsó vagy, az gyanús. Ha eljutsz a kliens (tanítvány) lakásába és látod a Steinway zongorát meg a herendi étkészletet, akkor magasan kezdhetsz....stb.

2012. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!