Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy középfokú nyelvvizsga ér...

Egy középfokú nyelvvizsga ér valamit? És egy angol felsőfok?

Figyelt kérdés

A közepet azt nem angolra értem hanem mondjuk németre,franciára vagy egyébre.

Az angol felsőt meg azért kérdezem mert az angol már alapkövetelmény.



2012. nov. 4. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha igazán érdekel a véleményem, akkor elárulom, hogy a munkáltatók számára nem a papír a lényeg, hanem a tudás.
2012. nov. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne érne valamit?
2012. nov. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen középszintű papír nélkül szóba sem állnak veled, valamint kell a diplomához is.
2012. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mérnökségi csoportvezetőként dolgozok egy multinacionális cégnél. Munkaköröm által nem egy állásinterjún vettem már részt úgy, hogy én az asztal túloldalán ülök. Vettem már fel kollégát úgy, hogy nem volt nyelvvizsgája (így a diplomája is vissza volt tartva) és utasítottam már el nyelvvizsgával rendelkező jelöltet is a nyelvtudása miatt. Minket csak a tudás érdekel, a papír nem. Nem is szoktuk kérni. Az interjú alatt úgyis minden kiderül. Például vannak olyan kollégáim is, akiknek diplomájuk sincs, mégis jobban értik a dolgukat, mint néhány diplomával rendelkező. Őket is mérnökként alkalmazza cég, mérnöki fizetéssel, szükség esetén még állja is a cég a taníttatásukat. Szóval ezért írtam, hogy nem a papír számít, hanem a tudás, illetve hogy ezt a tudást mennyire tudod jól eladni.
2012. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Én meg a válaszolónak írtam, hogy hülyeség a kérdés. Tény, hogy munkáltatónál tudást kell virítani, de egyrészt felsőoktatásban is kell, illetve van azért olyan munkahely, ahol először a papírt látnák.
2012. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)Igazából úgy értettem hogy tegyük fel hogy van is tudás a nyelvvizsga mögött :)
2012. nov. 4. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!