Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2012 október 13, TELC B2! Van...

2012 október 13, TELC B2! Van aki emlékszik, hogy mik voltak a levélírásnál a lehetséges 2 feladat?

Figyelt kérdés

0 pontot kaptam a levelemre. Most vagy nagyon félreértelmeztem a dolgot, vagy ők cseszték el,és szerintem az utóbbi.

Én arra emlékszem, hogy vagy egy csoportos túrát kellett megszervezni, vagy személyi asszisztensnek kellett jelentkezni. Én az utóbbit választottam. Ott személyi asszisztensnek kellett jelentkezni, nem?



2012. nov. 9. 20:21
 1/2 anonim válasza:

Szia!


egy infó kérő, és egy álláskereső levél volt.


Ha jól emlékszem, egy "korlátozott mozgású" személy mellé kellett jelentkezni, akinek segítsz a mindennapjaiban.

2012. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hát nekem ugyanazok voltak mint neked, de én sehol sem olvastam h 1-et válasszak és még a felügyelő szájából sem hallottam..
2013. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!