Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan hívják azokat a könyvek...

Hogyan hívják azokat a könyveket, amik nyelvtanulóknak készültek, és egytől-hatig vannak számozva színt szerint? Rövidített olvasmányok. Hol lehet ilyeneket letölteni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Oxford Bookworms (angolból legalábbis)
2012. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tetszetős, hogy néhány száz szavas szókinccsel lehet olvasni könyvet. Viszont nem nagyon élők a szövegek, távol esnek az élő nyelvtől. Érdemesebb más forrásból könyvet nézni, pl Agatha Christie, Stephen King, vagy más kisebb szókincsű könyvet. A mostanában megjelenő eredeti regények több mint fele nem túl nehéz olvasmány.
2012. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Penguin. Nagyon nagyon hasznos! Én végigolvastam majd az összeset, és nagyon nagyon sokat fejlődött tőle az angolom, nem beszélve arról, hogy ha jó szintet választasz, akkor élvezetes olvasni. Imádtam. Arra vigyázz, hogy a szintednek megfelelő olvasmányt válassz, különben nem fogod szeretni és leteszed...
2012. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Letölteni nem tom hol lehet, de bemégy a könyvtárba, azt kiveszed őket;)
2012. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jan. 15. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól hangzik az hogy a Bookworms (Könyvkukacok) 500-2000 szókincse elég. Ezzel szemben már középfokún min 6-8000 szó az elvárás.
2013. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2014. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!