Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan fordítsam le ezt az...

Hogyan fordítsam le ezt az idézetet angolul?

Figyelt kérdés
„Az igazi áldozat nem önálló cselekedet, hanem következmény. Ha nagyon szeretlek,sok mindent tehetek érted(...),de nem azért,mert áldozatot akarok hozni miattad- hanem azért, mert nagyon szeretlek."

2012. nov. 16. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A real sacrifice is not an act but a conclusion. If I love you so much, I can do a lot of things for you(...), but I'm not saying I want to sacrifice anything for you, but because I love you so.
2012. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok... nem conclusion, hanem CONSEQUENCE. bocsi. :)
2012. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát én így fordítottam: „The real sacrifice not an ACT/ACTION?, but a consequence. If I love you VERY/SO? much, I can do LOTS OF THINGS/MANY THINGS? for you, DE NEM AZÉRT,MERT? I want to make sacrifices because of you,but because I love you VERY/SO? much."

Most elbizonytalanítottál: Most act vagy action? És,ha independent(=önálló) act/action? :S

Nem tudom...ez a "de nem azért,mert" szerkezet még mindig nem az igazi szerintem :/

2012. nov. 16. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Real sacrifice is not a stand-alone act but a conclusion. If I love you really much, I can do a lot for you(...), and not because I want to sacrifice anything for you. But, because I love you so much.
2012. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és arról még nem hallottál, kedves kérdező, hogy szó szerint tök felesleges fordítani a 2 nyelvet, ugyanis semmi köze nincs egymáshoz? a tartalom átadása a lényeg.
2012. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ:)

Kedves németh.lacii!:) Pontosan azért írtam ki,hogy ki hogyan fordítaná le,(mert mindenki kicsit másképp fordítja),hogy melyik áll hozzá a legközelebb.

2012. nov. 17. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!