Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leghamarabb és legkönnyebben...

Leghamarabb és legkönnyebben angol, német, vagy lóvári nyelv sajátítható el középfokon?

Figyelt kérdés

Két év múlva diplomázom, és kellene a nyelvizsga hozzá. Levelezőre járok kisgyerekek és munka mellett. A legjobb megoldást keresem. Lóvárit is elfogadják, nagyon gondolkodom ezen is.

Köszönöm!


2009. aug. 16. 11:49
1 2
 11/13 anonim válasza:

Sia!


Én középfkú c nyelvvizsgát szerettem volna letenni 2 éve, de nem ment. A szóbeli részt csak Budapesti Rigó utcában tudod letenni, máshová nem mennek ki vizsgáztatni ami nem egy kellemes dolog. A nyelvtana nagyon nehéz. Egyik ismerősöm már öt éve probálkozik ezzel a nyelvvel. Nem azért nem megy neki mert buta, hanem ő is munka és gyerek melett tanul. Jól gondold meg. Én nem javaslom. Felesleges pénzkdobás.

2009. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
ha jó a logikád akkor eggyiksem nehéz.németországban is éltem és angliában is.németül 4-5 hónap alatt tanultam meg, angolul 2.sváb családból származom, de az nem ugyanaz mint a német.tehét majdhogynem énis a nulláról kezdtem.nincs nyelvvizsgám eggyikből sem, de ha mindkét országban lakást béreltem, kocsit vettem, dolgozni jártam, diszkókban ismerkedtem és mindenhol megértették amit szeretnék, akkor leszarom hogy esetleg a nyelvtanom nem tökéletes.lóvárit egyszerünek mondják.lófa..t nemérsz vele, de legalább nem túl megeröltető
2010. febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
jó, de nem abban az országban élek ahol nyelvet tanulnék. Csak a diplomához kell.
2010. febr. 26. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!