Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1 hónap külföldi tartózkodás...

1 hónap külföldi tartózkodás alatt kb. mennyire lehet fejleszteni a nyelvtudást?

Figyelt kérdés
Minél több időt szeretnék anyanyelviek társaságában lenni, most kb. erős középfokon vagyok. Fog ez fejlődni, vagy inkább a hétköznapi nyelvezetet fogom jobban megtanulni, vagy 1 hónap kint tartózkodás nem is nagyon számít?
2012. dec. 10. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
szàmit, de nem elég kint lenni, beszélni is kell veluk:D a hétkoznapi nyelvezet is ràdragad, illetve egyre folyékonyabban tudsz beszélni. ez a legjobb mod szerintem, tanulàs nélkul csakugy szivod magadba a nyelvet:)
2012. dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon. Ha már jól tudsz akkor már szinte semmiben nem fogsz fejlődni. Én például egyetlen szót tanultam. Azt hogy áványzat az scaffold meg következő alkalommal is egyet hogy sting ray az szúrós rája.

Szóval csak a beszédkészséget javítja fel a tartózkodás. De azt nagyon, hogy folyamatosan tudsz majd beszélni.

2012. dec. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!