Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hányan tanulnak itt franciául?...

Hányan tanulnak itt franciául? És hány ismerősötök van, aki még ugyan ezt a nyelvet tanulják?

Figyelt kérdés
Kort, nemet és motivációt is írjatok légyszi. Azért érdekel, mert normális nyelv klubot vagy valami hasonlót keresek, de úgy tűnik, hogy franciául kizárólag magántanárnál lehet.

2012. dec. 19. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
20F, brüsszeli 6 évem alatt tanultam meg. Körülöttem sokan tanulnak, ugyanis a gimiben az egyik idegennyelv a francia volt.
2012. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gimiben a második nyelvem. Nyolc osztályból kettőben tanítanak, persze csak fél osztály. 4 éve tanulom jelenleg, nyáron fogok nyelv vizsgázni. Nálunk 20 emberből 3ban hagyott mély nyomot a tanulás, a többiek 4 év után nem tudnak egy imparfait... Nem, hogy még majd az összetett igeidők. :D Sulin kívül csak egy srácot ismerek, aki tanult franciául.
2012. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szóval konklúzió az, hogy nagyon kevés embert érdekel ez a nyelv és jobb ha felkészítem magam arra, hogy marad az autodidakta tanulás?

Köszönöm a válaszaitokat :)

2012. dec. 20. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Maguk a nyelvvizsgák és az emelt szintű érettségi is nagyon nehéz, törekednek arra, hogy minél kevesebben beszéljék, mert helyesen nagyon nehéz franciául beszélni. Nagyon durva a nyelvtan.
2012. dec. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Törekednek arra, hogy kevesen beszéljék? Ez kicsit demagóg... és nem kicsit ostobaság
2012. dec. 21. 23:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Valóban hülyeség, de ha megnézel két egymást követő érettségit, rájössz, hogy mennyire nehezebb lett. Annál nagyobb érték, ha tudsz beszélni.
2012. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gimiben a franciát választottam második nyelvnek. Nehéz nyelv, de nekem tetszik a hangzása. Nyelvvizsgázni viszont nem hiszem, hogy tudnék...
2013. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!