Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek ECL-es vagy...

Szerintetek ECL-es vagy TELC-es középfokú nyelvvizsgára menjek? Ti hány évesen mentetek középfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Még a nyelvet hozzáírhattad volna. 15 évesen angol TELC b2, 16 évesen német ECL b2. A TELC német egyik eladata elég nehéz.
2012. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Angol
2012. dec. 23. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:
15 évesen voltam TELC angol B2-n 4 éve. Nem volt nehéz, írásbelihez kell a gógyi, de szóbelin sztem mindenkit átlökdösnek
2012. dec. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én angol TELC B2-n voltam 16 évesen, 2010 tavaszán. Nem volt vészes, elsőre sikerült. Németben sajnos nem tudok segíteni, a következő tervem az olasz ott. :)
2012. dec. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 2011-ben voltam a TELC B2 angolon. Hát mit ne mondjak, addig csak jót hallottam róla, de semmi pénzért nem mennék el még egyszer....A szóbeli elsőre meglett 85%, az írásbelin megbuktattak kétszer is. Mindezt úgy, hogy a második írásbelin még rajtam kívül 30 embernek lett 0 pontos a levele. A rá következő nyelvvizsgán meg érdekes módon mindenkit átengedtek....Úgyhogy ennyit a TELC-ről. Arról persze nem beszélve, hogy az is egy elég érdekes dolog, hogy csak ceruzával lehet írni az írásbelit, egyáltalán nem használhatsz tollat.

Ezek után elmentem az ECL-re, ahol érdekes módon elég hamar meglett a nyelvvizsgám....

2013. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!