Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolosok, találtok ebben hibát?

Angolosok, találtok ebben hibát?

Figyelt kérdés

being fabulos best revenge .... and My advice to you FleurRihanna , if you try copyed smth do it good .

hiba? :)



2012. dec. 23. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ez mi akar lenni? dalszöveg?
2012. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

being fabulous is the best revenge

my advice is to you

copied


a többit ki sem tudom találni, mi akar lenni

2012. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hiresnek lenni a legjobb bosszú.Az én tanácsom neked fleurrihanna, ha próbálsz valamit másolni csináld jól. -Gondolom valami ilyesmire gondolt aki irta :D de csak nekem tünnek fel ilyen hibák,mint pl 'being fabulos best revenge' helyett 'To be fabulos is the best revange'. 'if you try copyed smth do it good'helyett'If you try to copy something do it good vagy well'(kezdő angolos vagyok szal biztos hülyeség amit irok :/)
2012. dec. 23. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:

nem kell a being elé to be (Being fabulous is the best revenge az egy mondás, így ahogy van) , és good helyett sem well


smth - ezek szerint sth akart lenni...

2012. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!