Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelven keresnék neten...

Angol nyelven keresnék neten hallgatható rádiót, ahol lassan és érthetően beszélnek. BBC csatornák közül egyik sem jó, túl gyorsan beszélnek. Tudtok ajánlani ilyeneket?

Figyelt kérdés

Hallássérült vagyok, de még sok év után sem szeretném feladni a reményt, hogy ki tudjam fejleszteni magamban az angol szóbeli értést (mivel a magyar beszédet hallókészülékkel értem). Próbáltam már azt is hogy a BBC Radio-t behívtam lejátszóba és lassítottam a lejátszás ütemét, de nem segített ez sem.


Ha esetleg rádiót nem tudtok, más, a neten elérhető ingyenes anyagot tudnátok ajánlani, ami a fenti kritériumnak megfelel?


Jaa, azt ne ajánljátok hogy nézzek feliratos filmeket, mert sajnos látássérült is vagyok tehát ez a tanulási mód is kiesik. :-(


Minden tippnek nagyon örülnék, magánban is üzenhettek.



#Angol szóbeli értés #angol értése szóban #szóbeli nyelvértés
2013. jan. 1. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. jan. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van sok - általam - felmondott szószedet, meg egy pár szöveg is, ha dobsz rám egy privátot, és azok is megfelelnek, szívesen átküldöm őket.
2013. jan. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
BBC documentary - annál nincs érthetőbb
2013. jan. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!